V sobotu sme mali v Kvetinárni po dlhšom čase opäť workshop a minimálne za seba musím povedať, že to bol super zážitok. Zostava mala trochu netradičné zloženie a pomer žien a chlapov bol nečakane vyrovnaný. Workshop prebiehal vo veselej atmosfére, čomu určite dopomohol aj welcome drink.

V Kvetinárni sme pre Vás pripravili horúci letný workshop. Pod vedením floristu Adama Prommera si môžete vyskúšať vyrobiť vlastný vypichovaný aranžmán, ktorý rozžiari Váš domov. Adam Vám ukáže všetky potrebné techniky, vysvetlí základne princípy a pomôže Vám vytvoriť originálny letný aranžmán. Pracovať budete so sezónnymi kvetmi v príjemnom prostredí Kvetinárne. Výsledok Vašej tvorivej práce Vám bude robiť radosť ešte niekoľko dní a keď budete mať chuť, s lahkosťou si ho pripravíte opäť, keďže už budete vedieť ako. 

Tento víkend sa koná už tretí ročník Festivalu záhrad v Bory Mall. My tu opäť nechýbame a pri tejto príležitosti sme si pre Vás pripravili jedinečnú možnosť získať svadobnú kyticu z našej dieľne úplne úplne zdarma. Stačí sa zapojiť do našej súťaže a mať kúsok šťastia. Do 15.4.2018 do 21:00 sa zastavte pri našej expozícií v Bory Mall, vyplnte súťažný kupón a ste v hre. Rovnako sa môžete zapojiť do súťaže vyplnením formulára tu v tomto príspevku. Ak chcete šťastiu trochu pomôcť, môžete svoju šancu vyhrať zdvojnásobiť a zapojiť sa v Bory Mall aj online :-)

Kytice viažeme poctivo a ponúkame Vám vždy iba čerstvé kvety. Robíme všetko pre to aby ste s nákupom u nás boli vždy spokojný a pokiaľ je to možné, snažíme sa Vaše očakávania prekonať. Chcete spraviť na Valentína radosť svojej milovanej? Chcete prekonať jej očakávania? Objednajte si Valentínsku kyticu v Kvetinárni. Objednajte ju ešte dnes a ušetrite. Hneď dva krát. Ušetrite čas strávený v kvetinárstve a ak si objednáte kyticu do stredy 8.2. do polnoci, môžete si uplatniť zľavový kupón a uštriť aj svoje peniaze. Dáme Vám kupóny v hodnote až 40€! Kupóny Vám zašleme na Váš e-mail.

S novým rokom sa dostavila chuť niečo zmeniť, niečo začať robiť inak. Nakoniec sme sa rozhodli pre zmenu dosť zásadnú. Za obeť padla dominanta našej predajničky, náš obrovský pracovný stôl. Zaberal totiž veľmi veľa miesta a už sme sa v Kvetinárni začínali cítiť stiesnene. Rozhodli sme sa teda prekopať celý koncept nášho priestoru a výsledkom je krásny showroom, kde si môžete posedieť v pohodlnom ušiaku, započúvať sa do príjemnej hudby a obdivovať. Vytvorili sme pre Vás malú oázu pokoja, kde sa budete cítiť veľmi príjemne. Teda aspoň v to dúfame :-)

Stále sa snažíme napredovať a vylepšovať naše služby. Nedávno do našej ponuky pribudla starostlivosť o izbové, ale aj vonkajšie rastliny.

Chcete aby vo Vašej kancelárií, či domácnosti boli kvety stále pekné a svieže, nemáte však na to čas alebo skúsenosti? Aj tento problém vyriešime za Vás a o Vaše kvety sa s radosťou postaráme. Postaráme sa o kvety pestované hydroponicky ale aj o tie pestované klasicky, v pôde. Vieme čo robíme, a preto na naše služby ponúkame aj 100% záruku, že kvety budú živé, zdravé a krásne. 

Nedávno sme pre Vás spustili e-shop, kde Vám ponúkame možnosť kúpy čerstvých kytíc, ale aj chutných čokolád, či kvalitných vín. Ponuku neustále aktualizujeme, snažíme sa ju však udržať dostatočne štíhlu, aby ste si mohli jednoducho vybrať peknú a trendy kyticu pre potešenie Vašich blízkych.

Čo všetko Vám však náš e-shop ponúka?

Stránky

glqxz9283 sfy39587stf02 mnesdcuix8