Kvetináreň má novú tvár

S novým rokom sa dostavila chuť niečo zmeniť, niečo začať robiť inak. Nakoniec sme sa rozhodli pre zmenu dosť zásadnú. Za obeť padla dominanta našej predajničky, náš obrovský pracovný stôl. Zaberal totiž veľmi veľa miesta a už sme sa v Kvetinárni začínali cítiť stiesnene. Rozhodli sme sa teda prekopať celý koncept nášho priestoru a výsledkom je krásny showroom, kde si môžete posedieť v pohodlnom ušiaku, započúvať sa do príjemnej hudby a obdivovať. Vytvorili sme pre Vás malú oázu pokoja, kde sa budete cítiť veľmi príjemne. Teda aspoň v to dúfame :-)

Bol ale potrebný priestor kde budú naše diela vznikať aj naďalej. Na to sa vynikajúco núkal náš suterén, doteraz využívaný ako sklad. Nakoniec sa ale podarilo sklad zmenšiť a vytvoriť krásnu a najmä funkčnú kvetinovú dieľňu. Niektorí z Vás si ju budú môcť aj vyskúšať, nakoľko v nej plánujeme usporiadať z času na čas aj nejaký ten workshop.

Po novom budú pre Vás vždy prichystané čerstvé kytičky, z ktorých si už stačí len vybrať. Ak chcete mať istotu, že budeme mať pre Vás prichystanú kyticu podľa Vašich predstáv, môžete si ju dopredu objednať na našom e-shope, telefonicky alebo Vám kyticu uviažeme priamo pred Vami na počkanie. Mierne upraviť sme sa rozhodli aj naše otváracie hodiny. Po novom budeme pondelky začínať od 10:00 a v sobotu nás nájdete v Kvetinárni od 10:00 do 15:00. Ostané zostáva nezmenené.

V galérií pod článkom si môžete pozrieť pár fotiek z našej vynovenej predajničky. Naživo je ale ešte krajšia, tak sa neváhajte na chvíľku zastaviť, spraviť radosť sebe, či niekomu blízkemu. Tešíme sa na Vás na Medenej! 

Súvisiace články: 
glqxz9283 sfy39587stf02 mnesdcuix8