Naša donáška kvetov

Nedávno sme pre Vás spustili e-shop, kde Vám ponúkame možnosť kúpy čerstvých kytíc, ale aj chutných čokolád, či kvalitných vín. Ponuku neustále aktualizujeme, snažíme sa ju však udržať dostatočne štíhlu, aby ste si mohli jednoducho vybrať peknú a trendy kyticu pre potešenie Vašich blízkych.

Čo všetko Vám však náš e-shop ponúka?

Kyticu si môžete vybrať podľa Vášho oblúbeného kvetu, preferovaného tvaru kytice, či priležitosti na ktorú kyticu potrebujete. Vačšinu kytíc si môžete vybrať v rôznych veľkostiach, či dokonca presný počet ruží. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu kytice, neváhajte nám to napísať do poznámky alebo nám rovno zavolajte. Kedže ku každej kytici pristupujeme individuálne, každá je jedinečná a neopakovateľná.

Jednou z hlavných výhod nákupu cez náš e-shop je, že ušetríte Váš čas a rovnako aj peniaze. Kyticu Vám doručíme priamo k Vám domov alebo do práce kdekoľvek v Bratislave. Stačí objednávka za 15€ a doručenie je úplne zadarmo. Môžete si vybrať platbu prevodom, hotovosťou pri prebratí alebo pohodlne kartou online. Ponúkame Vám možnosť si vybrať či Vám viac vyhovuje PayPal alebo CardPay.

Ak nemôžete kyticu venovať osobne, ponúkame Vám možnosť poslať kyticu aj priamo tomu, koho chcete obdarovať. Stačí upraviť adresu doručenia a je to. Samozrejmosťou je aj osobný odkaz, ktorý pripojíme ku kytici bezplatne. Stačí, že v košíku vyplníte políčko na odkaz.

Nechcete nechávať veci na poslednú chvíľu? Máte možnosť si vybrať dátum a dokonca aj čas doručenia kytice. Snažíme sa kyticu doručiť čo najpresnejšie na Vami preferovaný čas. Môžete si teda kyticu objednať aj týždeň dopredu a nemusíte na to potom myslieť. My všetko načasujeme tak, aby ste dostali čerstvé kvety presne vtedy keď ich potrebujete.

Máte možnosť si poukladať adresy na ktoré radi posielate kvety a pri ďalších objednávkach si len vyberiete komu kyticu doručíme. Ak teda kytice posielate často, objednávka bude vždy rýchla a jednoduchá. Nechcete si pamätať ďalšie prihlasovacie heslo? Tak sa prihláste pomocou Vášho Facebooku a nič nové si pamätať nemusíte. Stačí ak si zapamätáte, že najlepšie kytice dostanete v Kvetinárni.

 

Poslať kyticu

 

glqxz9283 sfy39587stf02 mnesdcuix8